War Groups v4.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD War Groups v4.1.0 PARA HİLELİ APK,

strateji, savunma ve savaş oyunları, yapımcılığını RedStarGame stüdyosunun üstlendiği son zamanların popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız birlik ile bulunduğunuz kaos ortamında hayatta kalmaya çalışmak, görevleri tamamlamak ve belirli bölgeleri ele geçirmektir. 

- Advertisement -

War Groups içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • tüm kilitler açık

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar insan gücüne sahip olabilir, tüm düşman birliklerini kolayca imha edebilirsiniz. Geniş oyun evreni, farklı modlar, taktiksel işler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

War Groups v4.1.0 sürümünde yeni ögeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

War Groups Play Store’da 19.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


War Groups v4.1.0 MOD APK – PARA ve KİLİTLER AÇIK HİLELİ DOWNLOAD


War Groups v4.1.0 MOD APK – PARA ve KİLİTLER AÇIK HİLELİ KURULUMU

War Groups v4.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

War Groups 4.1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bölüm içinde paranıza bakmanız yeterlidir.

War Groups 4.1.0 klitler açık hile apk : oyuna giriş yaptığınızda oyun içindeki tüm kilitler açık olacaktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar