War Tortoise 2 v1.00.03.5 MOD APK | PARA HİLELİ

Download War Tortoise 2 v1.00.03.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, savunma ve savaş oyunları, yapımcılığını Foursaken Media firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlandırılmış dev kaplumbağa ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kendi bölgenizi savunmaktır.

War Tortoise 2 MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, silahlarınızı ve ordunuzu geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, tehlikeli düşmanlar, yok edici silahlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

War Tortoise 2 v1.00.03.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

War Tortoise 2 v1.00.03.5 MOD APK KURULUMU

War Tortoise 2 v1.00.03.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.foursakenmedia.wartortoise2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

War Tortoise 2 v1.00.03.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

War Tortoise 2 1.00.03.5 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okumanız yeterlidir.

War Tortoise 2 v1.00.03.5 MOD APK DOWNLOAD

War Tortoise 2 | Yeni ve Eski Sürümleri

War Tortoise 2 MOD APK

War Tortoise 2 v1.00.03.5 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download War Tortoise 2 v1.00.03.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, savunma ve savaş oyunları, yapımcılığını Foursaken Media firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar