War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK | PARA HİLELİ

Download War Tortoise – Idle War Game v1.02.01.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon oyunları, yapımcılığını Foursaken Media firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlandırılmış dev kaplumbağa ve hayvanlar düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölgenizi savunmaktır.

War Tortoise MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede silahlarınızı geliştirebilir düşmanlara karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, onlarca aşama, farklı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

War Tortoise v1.02.01.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamayı okumanız yeterlidir.

War Tortoise v1.02.01.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.foursakenmedia.warturtle” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

War Tortoise 1.02.01.5 para hile apk : oyun içinde STORE kısmında istediğiniz gibi jeton harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK DOWNLOAD

War Tortoise | Yeni ve Eski Sürümleri

War Tortoise apk mod

War Tortoise v1.02.01.5 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download War Tortoise – Idle War Game v1.02.01.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon oyunları, yapımcılığını Foursaken Media firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar