Warhammer Doomwheel v1.5.1 MEGA HİLELİ MOD APK

Warhammer Doomwheel v1.5.1 PARA HİLELİ APK, yarış, aksiyon türündeki ve zorlu yolların bulunduğu oyunları seviyorsanız yapımcılığını Katsu Entertainment firmasının üstlendiği geçtiğimiz aylarda Android platformuna giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız fare tekerleği ile bulunduğunuz yolda daima ileri doğru gitmek, rakip ve engelleri aşıp birinci olmaya çalışmaktır. Warhammer Doomwheel içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm paketlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, hızlı araçlar, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Warhammer Doomwheel v1.5.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Doomwheel Play Store’da 5.39TL’dir.


- Advertisement -


Cüceler aşağı var mı? Doomwheel. Rakip klanlar size yanlış yapmış? Doomwheel. Cin keder? Doomwheel.

Skaven yeraltı aldatma, tehlike ve backstabbing bir fare yuvası olduğunu. klan Skryre bir up-and-coming büyücü enginseer olarak, tek amacı imha nihai motorunu inşa ederek ratmen saflarını üzerinden yükselmeye şudur: En hızlı ve en güçlü Doomwheel şimdiye kadar yapılmış!

Pilot bu hızlı tempolu sonsuz çarşı macera aşırı hızlarda savaş yoluyla sallandı olarak Doomwheel. , Paramparça şiş, şok ve Eski Dünya’da genelinde kendiniz için toprakları dışarı pençe gibi tüm şekil, boyut ve ırkların düşmanları sıçrama. senin hançerlemeyle rakipleri intikamcı araziler savuşturmuştu yaparken atölyede daha yeni, daha ölümcül, Doomwheel geliştirin.

“Hiç kimse-şey evet-evet! Onları deneyelim, benim deha aşması düşünebiliriz!” – Ikit Pençe


  • Skaven, Orklar, cüceler ve daha fazlasından Smash
  • Rakip savaş ağaları Ikit Pençe, Thanquol, Throgrim, Grimgor ve daha fazlası düzenleri Survive
  • Bir seferde, Warhammer dünyada bir bölge atın
  • Yükseltme ve Doomwheel özelleştirmek
  • Tek dokunuşla oyun oynamak
  • Zirveye ulaşın yarışı

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Warhammer Doomwheel v1.5.1 MEGA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Warhammer Doomwheel v1.5.1 MOD APK İNDİR – 155MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Warhammer Doomwheel KURULUMU

Warhammer Doomwheel v1.5.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Warhammer Doomwheel 1.5.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Warhammer Doomwheel 1.5.1 hile apk : oyun içindeki ücretli paketlerin kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar