Warships Universe Naval Battle v0.8.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Warships Universe Naval Battle v0.8.0 PARA HİLELİ APK, gemi savaş oyunları yapımcılığını GameSpire stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş kruvazörü ile bulunduğunuz derin sular üstünde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve takımınızla galip gelmeye çalışmaktır.

Warships Universe Naval Battle MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede oyunun keyfini biraz daha çıkarabilir, gemileri satın alıp, geliştirmeler yapabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, güçlü silahlara sahip gemiler, bitmek bilmeyen savaşlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Warships Universe Naval Battle v0.8.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Warships Universe Naval Battle Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Bilgilendirme : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, para ve elmas miktarı önemli değildir.

Warships Universe Naval Battle v0.8.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Warships Universe Naval Battle 0.8.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

Warships Universe Naval Battle 0.8.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz elmas miktarı önemli değildir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar