Weave the Line 2.5.0 MOD APK PARA HİLELİ

Weave the Line 2.5.0 MOD APK PARA HİLELİ

bir noktaya herhangi bir satıra sürükleyip ve iki yeni satır bölmek; Yeni çizgileri de ayrılabilir. Tekrar ve tekrar, birkaç satır sayısız harika modelleri örgü olabilir. Bazı modeller, diğerleri karmaşık ancak düzenli bak, basit ama ilgi çekici görünüyor. Sadece gözlemlemek ve denemek gerekir ve sevinçleri bir dizi keyfine varacaksınız!

- Advertisement -

Özellikler:
– Üç oyun modları:
• KLASİK: Çekirdek oyun baz
• AYNA: Her satır bir ayna görüntüler
• 2 RENKLER: iki satır türü kontrol edilmesi gerekir
– 265 zorlu düzeyleri toplam


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Weave the Line 2.5.0 MOD APK PARA HİLELİ DOWNLOAD
Weave the Line 2.5.0 MOD APK  24 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar