Westland Survival v0.9.16 MEGA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Westland Survival v0.9.16 PARA HİLELİ APK, macera, açık dünya ve hayatta kalma türündeki oyunlar, yapımcılığını Helio stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy ile bulunduğunuz vahşi batıda haydutlara karşı mücadele etmek, yaşam alanınızı kurmak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. 

Westland Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi rahatça geliştirebilir, zombilere karşı yenilmez olabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca ekipman, gelişmiş craft sistemi, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Westland Survival v0.9.16 sürümünde hediyeler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Westland Survival Play Store’da 55.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Westland Survival v0.9.16 MEGA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

Westland Survival v0.9.16 MOD APK KURULUMU

Westland Survival v0.9.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Westland Survival 0.9.16 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız daima artar.

Westland Survival 0.9.16 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz.

Westland Survival 0.9.16 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar