What’s Your Story? v1.6.11 ELMAS HİLELİ APK

What’s Your Story? v1.6.11 ELMAS HİLELİ APK, hikaye ve seçim tabanlı oyunları seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Ludia firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz hikayelerde kontrolünü sağladığınız karakter ile seçimler yapmak, insanlarla iletişim kurmak ve olayları devam ettirmektir. What’s Your Story? içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, sınırsız bilet hileli, vip yani özel üye hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, diyaloglarda dilediğiniz şıkları seçebilirsiniz. Farklı hikayeler, uzun soluklu oyun yapısı, özelleştirebilir karakterler, ilginç olaylar ve dahası sizleri bekliyor.  What’s Your Story? v1.6.11 sürümünde yeni COSMO hikaye teması eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. What’s Your Story? Play Store’da 32.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

Sadece Bakma – It Live!

Hiç favori TV programı ya da film olmak istemişimdir, o zaman Senin Hikayen SİZİN içindir nedir! Yaptığınız her seçim yeni bir yöne hikaye sürer.

başından seçmek istiyorum:

 • Yolunuzu seçin: Kim keşfetmeye Özel Seçimleri Encounter. Bir seçim her şeyi değiştirebilir!
 • Kim seçin: Kendiniz olun ve her hikaye için avatarınızı oluşturun! Eğer gitmek gibi yeni kıyafetler ve aksesuarlar açın.
 • Kimi sevdiğiniz seçin: Kendinizi ifade ve Senin Hikayen Olanlar’da seven!

Beverly Hills 90210 Çal: Kelly, Brenda, Dylan Steve, Brandon ve çetenin: Batı Bev Lisesinde Yeni transfer öğrenci, zaten in-kalabalık bir sıçrama yapıyoruz gibi. gizemli sorun çıkaran okul ilan panosunda yeni arkadaşlar hakkında kısır söylentiler gönderme başladığında Ama dram tüm hızıyla var.

Scream Çal: yeni şehre hareket düşünce yeterince korkutucu Sadece zaman, gizemli keşif size ve gerçekten hakkında çığlık tüm yeni arkadaşlar şey verir.

Iraksak oyna: Brink-tek kahraman üzerine bir hayat değiştiren bir seçim ve bir Distopyan şehir hepsini karşı karşıyadır.

Sinirler flare ve Project Runway sonraki kazanan olmak için belirtilen hemlines sinek: Defile oyna! Şansını ve hayallerini takip fakat dikkat – herkes adil çalış!

Hikayen nedir? öğrenmek için şimdi oynayın!

 • Senin Hikayen nedir? ™ USD $ 2.99 bir haftalık abonelik sunuyor, fiyatlar satış vergileri veya ülkelere göre değişebilir unutmayın.
 • Kullanıcı satın alma işlemlerinden önce (değil zaten varsa) Google hesabı ile giriş yapmak istenecektir.
 • Ödeme satın alma onayı adresinden Google Hesabına tahsil edilecektir.
  otomatik yenilemeyi cari dönemi bitmeden en az 24 saat kapalı sürece * Ek bilgiler otomatik olarak bu abonelik belirten sonra sağlanacaktır yeniler.
 • Biz de abonelikleri satın aldıktan sonra, kullanıcının Hesap Ayarları giderek kapalı olabilir kullanıcı ve otomatik yenileme tarafından yönetilen olabileceğini orada söz.
 • Hesap cari dönem sonunda önceki 24 saat içinde yenileme için tahsil edilecektir.
 • Geçerli abonelik İptal için hiçbir aktif abonelik süresi boyunca izin verilir.
 • Kullanıcının bu yayına bir abonelik satın aldığında ücretsiz bir deneme süresi kullanılmamış kısmı, sunulan takdirde iptal edilir.

 • Değil görüntülenen tüm Öyküleri tüm bölgelerde mevcut olduğunu unutmayın.

 • Lütfen dikkat: Ne Senin Hikayen var oynamak tamamen ücretsizdir ancak gerçek para ile satın almak için bazı oyun öğeleri sunuyor. Bu özelliği kullanmamayı seçerseniz, cihazınızın ayarlarında içi satın devre dışı bırakabilir.

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

What’s Your Story? v1.6.11 ELMAS HİLELİ APK DOWNLOAD
What’s Your Story? v1.6.11 MOD APK İNDİR – 32MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

What’s Your Story? v1.6.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

What’s Your Story 1.6.11 elmas hile apk : oyun içinde elmas ile satılan eşya ve konuşma seçimleri ücretsizdir fiyatları “0” sıfırdır.

What’s Your Story 1.6.11 bilet hile apk : oyun içinde sezonlara arası geçiş yaparken bilet miktarınız azalmaz.

What’s Your Story 1.6.11 vip hile apk : oyuna vip yani özel üye olarak başlarsanız.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar