WhatsApp Messenger v2.18.157 Android APK İndir

WhatsApp Messenger v2.18.157 Android APK İndir – WhatsApp uygulaması
Android APK İndir WhatsApp Messenger – WhatsApp uygulaması
Dünyanın en yaygın kullanılan mobil mesajlaşma uygulamaları. Android Market Messenger’daki en çok indirilen uygulamalardan biri olan WhatsApp, geçmiş yıllardan 500 milyona indirildi. 3G ve Wifi ağ mesajlaşma uygulaması gruplar oluşturma imkanı sunar ve çok kolay resim, video ve ses paylaşma yeteneği ile öne çıkar. Uygulamanın APK’sini web sitemizden indirebilirsiniz. Aşağıdaki linkler.
WhatsApp bir akıllı telefon mesajlaşma uygulaması Messanger Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılmalıdır. WhatsApp, böylece arkadaşlarınızla ve ailenizle veya 3G ile (mümkün olduğunda) WiFi bağlantınızı kullanabilirsiniz. Mesajlar, resimler, sesli notlar ve video mesajları göndermek ve almak için SMS’den WhatsApp’a geçilir. İlk yıl ÜCRETSİZ! (Yıl / 0.99 ABD Doları’ndan sonra)

WhatsApp KULLANIMI:

- Advertisement -

★ GİZLİ MALİYET YOK: Siz ve arkadaşlarınız uygulamayı indirdikten sonra, uygulamayı istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak arkadaşlarınıza günde bir milyon mesaj gönderin WhatsApp İnternet bağlantınızı kullanır: 3G / EDGE veya Wi-Fi yapabilir.

★ MULTI-MEDIA: Arkadaşlar ve rehber videolar, görüntü ve sesli notları gönderin.

★ GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup görüşmelerinin tadını çıkarın.

★ ULUSLARARASI ÜCRET YOK: Uluslararası e-posta göndermek için ekstra bir ücret
öderken , WhatsApp mesajlarını uluslararası olarak anında gönderin. Dünyanın her yerindeki habernızl, telefon WhatsApp Messenger sohbetinde ödemeden telefon kurulduğunda rahatsız edici uluslararası SMS ücretleri.

★ PIN VE KULLANICI ADI YOK NO : neden kafanı hatırlamak için başka bir PIN veya kullanıcı adı ekleyeceksiniz? WhatsApp, telefon numaranızla SMS gibi çalışır ve mevcut kişilerinizle mükemmel bir şekilde bütünleşir.

★ OTURUM AÇIK / KAPALI YOK: Bilgisayarınızın veya cihazınızın diğer ucunda oturum şaşkınlığınızı kapatır. HER ZAMAN AÇIK VE HER ZAMAN BAĞLI bildirimler ile WhatsApp.

ARKADAŞLARIN SÖYLEYİCİ YOK: WhatsApp, insanlar Telefon Defterinizle otomatik olarak bağlantı kurmak için kullanılır. WhatsApp ile MESSAGERIE arkadaşları otomatik olarak görüntülenecektir.
reklâm

★ ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimi kaçırdıysanız, telefon kapalı veya WhatsApp olsa bile, uygulama bir sonraki kullanımınıza kadar çevrimdışı mesajlarınızı saklar.

★ VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konum paylaşın, iletişim bilgilerini göndermek için özel bir arka plan seçin, özel bildirim seslerini ayarlayın, yatay modda kullanın, Toplam süre göstergesini kullanın, ipuçları Sohbet geçmişinizi e-postayla gönderin, Toplu mesaj gönderin, ve aynı zamanda birçok arkadaş ve çok daha fazlasını gerçekleştirin!

WhatsApp Messenger Uygulamamızdan GÖRÜNTÜLER

Akıllı Telefon Gizlilik Ayarları Bugün Etkinleştirmeniz Gerekenler
WhatsApp Messenger APK’nın cihazınızın Bilinmeyen Kaynak ayarlarını
etkinleştirmeden önce etkinleştirmesi gerekir Etkinleştirilemiyor Bilinmeyen kaynak ayarları
Android cihazınızda en iyi WhatsApp Messenger Apk yükleyicisini yükleyemezsiniz Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmek için
Mobil cihazınızın Ayarlar Menüsüne giriş yaparak Güvenlik Ayarlarınızı değiştirin .

 

WhatsApp Messenger v2.18.157 Android APK İndir
WhatsApp Messenger v2.18.157 Android APK İndir

Uygulama Adı: WhatsApp Messenger
Kategori: Android Programları
Uygulama Türü: Anında Mesajlaşma
Çıkış Tarihi: 23.05.2018
Dil: İngilizce
Boyut: 39,2 MB
Geliştirici Firma: WhatsApp Inc.
Dosya Türü: .apk


Google play  Bağlantısı

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

WhatsApp Messenger v2.18.157 Android APK  DOWNLOAD

WhatsApp Messenger v2.18.157 Android APK indir

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar