Wild Hunt 3D Sport Hunting Games v1.320 MERMİ HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Wild Hunt 3D Sport Hunting Games v1.320 MERMİ HİLELİ APK

Avcılık oyunları, yapımcılığını Ten Square Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz vahşi doğa içinde görevler doğrultusunda hayvanları avlamak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Wild Hunt 3D Sport Hunting Games içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir tüm hayvanları kolayca avlayabilirsiniz. Onlarca görev, farklı oyun modları, dünyanın dört bir yanından oyuncular, özel silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Wild Hunt 3D Sport Hunting Games v1.320 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Wild Hunt: 3D Sport Hunting Games. Av oyunu Play Store’da 215.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Wild Hunt 3D Sport Hunting Games v1.320 MOD APK – MERMİ HİLELİ  DOWNLOAD

UYARI : oyun ilk açıldığında yükleme ekranında bağlantı hatası verebilir, REFRESH GAME butonuna basın ve bekleyin açılacaktır.

Wild Hunt 3D Sport Hunting Games v1.320 MOD APK KURULUMU

Wild Hunt 3D Sport Hunting Games v1.320 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Wild Hunt 3D Sport Hunting Games 1.320 mermi hile apk : oyun içinde aralıksız ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar