Will Hero v1.0.7 PARA ve KARAKTER HİLELİ APK

0
313

Will Hero v1.0.7 PARA ve KARAKTER HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ZPLAY Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli, tüm karakterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakteri seçip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun yollar, farklı silahlar, sandıklar ve dahası sizleri bekliyor. Will Hero v1.0.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Will Hero Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.Azimli Kahraman oyununda atari, aksiyon, platform ve hile, hepsi bir arada.

Bu, dilediğin yere ve dilediğin zamanda dalabileceğin heyecan verici bir macera!

Prensesin başı belaya girdiğinde GERÇEK bir kahraman durdurulamaz bir canavara dönüşür ve bomba, tekme ve baltalarıyla yoluna devam eder.

İlerlemek, kaçmak veya saldırmak için bir dokunuş yapabilirsin.

Kılıç ustası ol, ağır tekmeler, bombalarla, bıçak ve balta atarak yoluna devam et.
Ölümcül gücünü artırarak silahları geliştir.

Yüksek bir kule inşa et, bir sürü yıkıcı savaş büyüleri aç.

Kahramanın için acımasız olanlar içinden düzinelerce miğfer bul: şövalye, prens, haçlı, viking, ejderha; ve şirin: Kedi, Köpek, Tek Boynuzlu At, Panda, Rakun, Tavuk, Domuz ve daha pek çok başkası.

Zindanlar ve farklı oyun dünyalarını keşfet.

Benzersiz miğferler içeren nadir ve efsanevi sandıklar bul.

Azimli Kahraman sadece zaman öldürmek için değil, tek parmakla bile oynanabilen heyecan verici bir atari, aksiyon ve platform oyunudur.

Oyun İnternet olmadan da çalışır, tek yapman gereken indirmek ve aklınızı başınızdan alacak.

Dilediğin yerde ve dilediğin zaman oyna!

Arkadaşlarınla yarış ve bir kahraman ol!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Will Hero v1.0.7 PARA ve KARAKTER HİLELİ APK DOWNLOAD

Will Hero v1.0.7 MOD APK İNDİR – 55MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Will Hero KURULUMU

Will Hero v1.0.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Will Hero 1.0.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Will Hero 1.0.7 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

 

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.