World Bus Driving Simulator v0.47 MOD APK – PARA ve OTOBÜS HİLELİ

DOWNLOAD World Bus Driving Simulator v0.47 PARA HİLELİ APK

otobüs sürme ve simülasyon oyunları, yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Dynamic Games Ltda firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız otobüs ile bulunduğunuz şehir içinde yolcularınızı taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

World Bus Driving Simulator MOD APK yani

  1. sınırsız para
  2. gerçek parayla satılan tüm otobüslerin kilidi açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz otobüsü sürüp yolların kralı olabilirsiniz. Büyük otobüsler, uzun yollar, yolcular ve dahası sizleri bekliyor.

World Bus Driving Simulator v0.47 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak veya sensör ile sağlanabilmektedir. 

World Bus Driving Simulator Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


World Bus Driving Simulator v0.47 MOD APK – PARA ve OTOBÜS HİLELİ DOWNLOAD

World Bus Driving Simulator v0.47 MOD APK – PARA ve OTOBÜS HİLELİ KURULUMU

World Bus Driving Simulator v0.47 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World Bus Driving Simulator 0.47 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

World Bus Driving Simulator 0.47 otobüs hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan otobüslerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar