World Of Ender v1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

DOWNLOAD World Of Ender v1.2 FULL APK

Psiko Kız, Hacker ve Ender dünyasında bir meydan Yüz savaş. çetelerin ve yaratıklar Mücadele ve eğlenceli dolu hayatta kalma oyunda hayatta kalmaya çalışın. Enderville, Ender Plaza, HoHo Village, Redne Mines, Asansör Güç ve Ender Diyar 7 seviye dünyalarda ilerle. En yüksek rütbeli puanı tutun ve onu yenmek için deneyin.

- Advertisement -

* 7 Haritalar Düzeyleri
* 8 Silah Düzeyleri
* Psiko Kız Hacker ve Küçük Meydan Yüz dahil 6 Karakterler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


World Of Ender v1.2 FULL APK DOWNLOAD

World Of Ender v1.2 FULL APK KURULUMU

World Of Ender v1.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar