World of Gunships Online v1.4.5 MOD APK (Para ve Elmas Hileli)

DOWNLOAD World of Gunships Online v1.4.5 PARA HİLELİ APK,

helikopter simülasyon ve savaş oyunları, yapımcılığını GameSpire Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız helikopter ile bulunduğunuz savaş alanında rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

World of Gunships Online MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak

bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz helikopter ve silahları satın alabilirsiniz. Farklı modellerde helikopterler, bitmek bilmeyen uçuşlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. 

World of Gunships Online v1.4.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. 

World of Gunships Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


World of Gunships Online v1.4.5 MOD APK DOWNLOAD

World of Gunships Online v1.4.5 MOD APK KURULUMU

World of Gunships v1.4.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World of Gunships 1.4.5 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

World of Gunships 1.4.5 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar