World Truck Driving Simulator v1.051 PARA HİLELİ APK MOD

World Truck Driving Simulator v1.051 PARA HİLELİ APK, kamyon-tır simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Dynamic Games Ltda stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda yükleri taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. World Truck Driving Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, yüksek seviye hileli, gerçek parayla satılan kamyonların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Farklı modellerde çekiciler, uzun yollar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. World Truck Driving Simulator v1.051 sürümünde yeni tır ve dorse eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. World Truck Driving Simulator Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

World Truck Driving Simulator
World Truck Driving Simulator
World Truck Driving Simulator
World Truck Driving Simulator
World Truck Driving Simulator
World Truck Driving Simulator
World Truck Driving Simulator
World Truck Driving Simulator

World Truck Driving Simulator v1.051 APK DOWNLOAD


- Advertisement -
World Truck Driving Simulator v1.051 MOD APK İNDİR – 358 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

KURULUMU

World Truck Driving Simulator v1.051 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World Truck Driving Simulator 1.051 para hile apk : oyun içinde tüm araçları satın alabilecek kadar paranız vardır.

World Truck Driving Simulator 1.051 kamyon hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçların kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar