World Truck Driving Simulator v1.053 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD World Truck Driving Simulator v1.053 PARA HİLELİ APK

kamyon-tır simülasyon oyunları, yapımcılığını Dynamic Games Ltda stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda yükleri taşımak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

World Truck Driving Simulator MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • yüksek seviye hileli
  • gerçek parayla satılan kamyonların kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Farklı modellerde çekiciler, uzun yollar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. 

World Truck Driving Simulator v1.053https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dynamicgames.worldtruckdrivingsimulator sürümünde yeni tır ve dorse eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir.

World Truck Driving Simulator Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


World Truck Driving Simulator v1.053 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için TEK APK yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. (OBB Dosyasına gerek yoktur)


Tek APK (OBB gerek yok)

World Truck Driving Simulator v1.053 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

World Truck Driving Simulator v1.053 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

World Truck Driving Simulator 1.053 para hile apk : oyun içinde tüm araçları satın alabilecek kadar paranız vardır.

World Truck Driving Simulator 1.053 kamyon hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçların kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için TEK LİNK yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın. (OBB Dosyasına gerek yoktur)Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar