WW2 Strategy Commander v1.0.2 PARA HİLELİ APK

WW2 Strategy Commander v1.0.2 PARA HİLELİ APK, APK DOWNLOAD, strateji, savaş ve askeri oyunları sevenler için  yapımcılığını JOYNOWSTUDIO firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birlikler ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölgelerini işgal etmektir. WW2 Strategy Commander içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız madalya hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfin sonuna kadar çıkarabilir, askeri birliklerinizi geliştirip, tüm generallere sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, onlarca savaş, 2.Dünya Savaşına ait mücadeleler, tarihi olaylar, dönem silahları-donanımları ve dahası sizleri bekliyor. WW2 Strategy Commander v1.0.2 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. WW2 Strategy Commander Play Store’da henüz tamamen indirilmeye sunulmamıştır.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

sıra tabanlı operasyon Klasik askeri wargame,! , Savaş komuta bir dizi,! WW2 insanlık tarihinin kampanyalarına tüm ünlü savaşlarda yer almak taktik türlü kullanarak, istilayı savunmak, düşman kafasını yüzleşmek, kamp seçin WW2 savaş komutanı olarak Play ordu yol açar nihai zafer!

【Simülasyon ve Strateji】
Bu kum havuzu simülatörü, sıra tabanlı strateji ve askeri taktik oyun mükemmel füzyon var. İkinci Dünya Savaşı temalar yönlü ekran. 1939 ~ 1945 yılında Gerçek dünya çatışmayı Restore ve sizin için küresel savaşın ortamını yeniden.
gerilla hareketlerinin, iniş operasyonları ve gönüllü geri çağırma gibi Rastgele olaylar sonsuz replayability ve her oyun oturumu benzersizliğini sağlayacaktır.

【Askeri düzeni kurmak】
Güçlü ateş gücü silah sağlamak: Süvari, piyade, lacivert, zırhlı topçu, tank, nükleer silahları, uçak gemisi, araçlar, denizaltı, savaş gemisi, ağır kruvazör, destroyer …… vb WW2 ortaya çıktı.
Her savaşta tecrübe kazanır. Ordunu büyütün veya fethedilen topraklardan kaynakları kullanarak Ar-Ge artırmak. muharebe birimlerinin Çeşitli daha karmaşık savaş durumu ver!
Sıraya dayalı satranç oyunu daha sabır ve taktik gerekiyor. Her dönüş, saldırı ya da savunma içinde kol düzenlemek gerekir.

【Taktik ve eşdizimlilik】
30+ Tarihsel Kampanyalar: Midway savaşı, Stalingrad savaşı …
7 Ana Battlefield: Asya, Afrika, Avrupa …
2 Savaş Çatışma Kampları: Müttefikler hizip (ABD, İngiltere, SSCB, Çin) ve Axies hizip (Almanya, İtalya, Japonya)
9+ büyük Battlefiled haritalar 1 sürümünde sağlamak vardır
Çok yönlü mücadele alanı: deniz savaşı, hava muharebe, kara savaşı.

【Dünya Generaller】
… hepsi epeyce farklı özellikleri ve Komünist ittifak Stalin gibi özel beceri ve Churchill, de Gaulle … Almanya, İtalya gibi diğer başlığı ve birlikte dünyada devletin ünlü tarihi başını sağlayın Kiralama ve almak için generallerin adventege almak zafer.

【Sandbox ve Simülatörü】
harita sistemi tamamen açık bir şekilde gösterilmiştir kesintisiz zum yapma ya da bölge ve her milletin sınırları destekleyen yeniden tasarlandı. düşmanları yenmek için strateji kullanarak yanı sıra, dükkan ürünleri satın generalleri kiralama ve eklenmiş olup her ordu vardır, kendi ayırt edici özelliklerinden Armys inşa verimli onları usta ve yenilmez olabilir.

【Bitiş Açık】
Bitiş savaşlar daha sonra açıp daha ünlü savaş keşfetmek. Her ordu savaş deneyimi kazanmak ve onlar elit kuvvetleri olunca, onların savaş etkinliğini improved.World ölçüde olacak time.Everyone üzerinde desen değişiklikleri tarihi yeniden yazmak ve bu wargame içinde tarih yapmak, güçlü Armys kurabilir!

【Devam edecek.】:
Ülke İttifak sistemi, beraber mücadele, müttefik veya düşman ol.
Resmi olmayan modül oyuncular tarafından serbest oluşturulmasını sağlamak!
Conquer veya Başarılar, zekanı göstermek
Çok oyunculu modunu ekleme, çift stratejik mücadele
Daha zaman serileri, daha çatışma savaş devam edilecek ….


Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

WW2 Strategy Commander v1.0.2 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]BİLGİLENDİRME : hileyi kullanabilmek için kurulum kısmındaki UYARIYI okuyunuz.[/alert]WW2 Strategy Commander v1.0.2 MOD APK İNDİR – 62MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

WW2 Strategy Commander KURULUMU

UYARI : oyun içinde eğitim moduna uyarak devam edin, bölümleri geçebilmek için birliklerinizin tüm binaları işgal etmesi gerekiyor, işgal ederken tank veya diğer araçları kullanmayın, yayan askerlerinizin binalara giriş yapması gerekiyor.

WW2 Strategy Commander v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

WW2 Strategy Commander 1.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

WW2 Strategy Commander 1.0.2 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar