WW2 Strategy Commander v1.2.5 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD WW2 Strategy Commander v1.1.4 PARA HİLELİ APK

savaş, strateji ve askeri oyunlar, yapımcılığını JOYNOWSTUDIO firmasının üstlendiği Android platformunun pek bilinmeyen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birlikler ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı savaşmak, bölgeleri işgal etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

WW2 Strategy Commander MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız madalya hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfin sonuna kadar çıkarabilir, askeri birliklerinizi geliştirip, tüm generallere sahip olabilirsiniz. Uzun süren savaşlar, stratejinin fazlasıyla önemli olduğu anlar, farklı askeri birlikler ve dahası sizleri bekliyor. 

WW2 Strategy Commander v1.1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

WW2 Strategy Commander Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


WW2 Strategy Commander v1.2.5 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

WW2 Strategy Commander v1.2.5 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

WW2 Strategy Commander v1.2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

WW2 Strategy Commander 1.2.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

WW2 Strategy Commander 1.2.5 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar