Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK

DOWNLOAD Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK,

fps, hayatta kalma ve battlegrounds tarzındaki oyunlar, yapımcılığını ünlü Çinli telefon üreticisi olan Xiaomi üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Xiaomi Survival Game henüz Google Play Store’da sunulmadığı için FULL APK yani

  • ERKEN ERİŞİM

olarak sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, oyunu deneyebilirsiniz. Farklı silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor.

Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Xiaomi Survival Game henüz Play Store’da yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK – ERKEN ERİŞİM DOWNLOAD

Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK – ERKEN ERİŞİM KURULUMU

Xiaomi Survival Game v0.1.53.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar