Yoast SEO 7.4.2 – WordPress SEO Eklentisi

Yoast SEO 7.4.2 – WordPress SEO Eklentisi premium full

Yoast SEO Premium eklentisi bir yönlendirme yöneticisi ile birlikte gelir, böylece tarama hatalarını (permalinkleri değiştirerek, sayfaların silinmesinden kaynaklanan bozulmuş URL’leri) düzeltebilirsiniz.

Free Yoast SEO Premium , birden fazla odak anahtar kelimesini (5’e kadar) ayarlamanıza izin verir, ancak bunu yapmak için ÖZEL BİR STRATEJİ var. Google’ın her iki anahtar kelimesi de aynı bilgileri (arama amacı olarak adlandırılır) bulmayı beklemeniz gerekir. Daha sonra makale başlığınızı yazarken, birincil anahtar kelimeniz genellikle tam eşleme olarak eklenirken, ikincil anahtar kelimeniz kısmi eşleme olarak dahil edilmelidir.

- Advertisement -

Blog yayınınızı Facebook’ta paylaştığınızda ve yanlış görüntü belirdiğinde sizi rahatsız etmiyor mu? Yoast SEO nulledile , bu kanallara bile gitmeden mesajınızın Facebook veya Twitter’da nasıl görüneceğini kontrol edebilirsiniz. Gönderiniz üzerinde çalışırken Yoast SEO meta kutusuna gidebilir , göstermek istediğiniz resmi yükleyebilir ve iyi görüneceğinden emin olabilirsiniz.

En kısa sürede yükleyip olarak ücretsiz Yoast SEO , artık WordPress eklentisi herhangi reklamlar göreceksiniz. Tabii ki, her gün sağ taraftaki sütunda Yoast takımını görmeyi sevmiyorsan tabii. Seni suçlayamayız!

Yoast SEO Eklenti Özellikleri

  • Google ve Bing’den daha fazla ziyaretçi alın
  • Sosyal medyadan daha fazla ziyaretçi çekin
  • Okuyucularınızın katılımını artırın

Nulled Yoast SEO Eklentisini İndir

Başlamadan önce Yoast eklentisini yükleyin gelen GPLNulls bilmen gerekir. Sitemizdeki tüm dosyalar doğrudan link ile indirilebilir. Bağlantı AJAX teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu nedenle, bazı İnternet tarayıcıları veya uzantıları yanlış bir bağlantı oluşturabilir.

Not: Yoast SEO Eklentisi ücretsiz indirmesiyle ilgili sorun yaşıyorsanız, site için reklam engellemeyi devre dışı bırakmayı veya başka bir İnternet tarayıcısını kullanmayı deneyin.

Yoast SEO 7.4.2 – WordPress SEO Eklentisi DEMO

Yoast SEO 7.4.2 – WordPress SEO Eklentisi DEMO

Yoast SEO 7.4.2 – WordPress SEO Eklentisi DOWNLOADYoast SEO 7.4.2 – WordPress SEO Eklentisi DOWNLOAD

Yoast SEO 7.4.2 Eklenti Değişim

Siteniz için Yoast SEO Eklentiyi manuel olarak güncellemek için, öncelikle sitenizin yedeğini oluşturun.

  • OpenGraph görüntüleri için otomatik görüntü boyutu algılamayı düzeltir. Çok büyük bir resim kullanıldığında, `og: image` etiketini çıkartamayız. Bu şimdi düzeltildi.
  • OpenGraph görüntüsüne izin verilmeyen dikey resimlerin bulunduğu bir hatayı düzeltir.

Yoast SEO 7.4.2 Eklenti, her 2 haftada bir güncellenir. Yeni sürüm hakkında bilgi sahibi olmanız durumunda yorum gönderin ve yeni ASAP sürümleri yükleriz.

 

 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar