Yoast SEO Premium v7.6 – for WordPress Plugin

Yoast SEO Premium v7.6 – for WordPress Plugin DOWNLOAD

Yoast SEO Premium eklentisinde, 5 odak anahtar kelimeye kadar seçim yapabilirsiniz. Bunlar, gönderilerinizin veya sayfanızın arama sonuçlarında sıralanmasını istediğiniz anahtar kelimelerdir. 

- Advertisement -

Ardından , anahtar kelimelerin yeterince sık kullanıldığını, ancak çok sık kullanmadığınızı ve doğru noktalarda olup olmadığını kontrol etmek için içeriğinizi kontrol ederiz .

Evet, Yoast Premium arama motorlarını baştan çıkarmayı gerçekten kolaylaştırıyor. Ücretsiz sürümde, yalnızca 1 odak anahtar kelimesini ayarlayabilirsiniz. Bu, anahtar kelimeler arasında seçim yapmanız gerekeceği anlamına gelir.

Her iki versiyonda, Yoast SEO sadece arama sonuçlarındaki sıralamanızı değil, aynı zamanda moralinizi de artırıyor!

Dahili bağlantı önerileri – Yalnızca Premium
İç bağlantı, arama motorlarının site yapınızı anlamasına yardımcı olduğu için son derece önemlidir.

Ancak el ile bağlantı eklemek yavaş, sıkıcı ve düpedüz can sıkıcıdır. Ile iç bağlama Yoast SEO Premium’da özelliği, geçmişte bir şey.

Bu özellik metninizi analiz eder ve yazdığınız gibi ilgili yazılara bağlantılar önerir. Tüm güçlükleri içsel bağlantıdan alıyorum. Evet, biz de bundan çok memnunuz.

Sayfanızın Google’da önizlemesi
Snippet düzenleyicisi sayesinde, Google kullanıcısının gözünden görebilirsiniz : Mesajınız veya sayfanız arama sonuçlarında neye benzeyecek? Ve mobil ekranlarda? Bunun gibi bir bağlantıyı tıklar mısınız?

Ücretsiz sürümde, bağlantınızı yalnızca Google’da, Facebook’ta veya Twitter’da değilde önizleyebilirsiniz.

Sayfanızın sosyal medyada önizlemesi – Yalnızca Premium
Facebook veya Twitter’da paylaşırsanız sayfanızın nasıl görüneceğini kontrol edin . Başlık uygun ve görüntü eşleşiyor mu? Bu göze çarpar mı? İnsanların tıklamasını istiyorsanız, sosyal medya paylaşımlarınızın sizin tarafınıza bakması gerekir.

Bunu her bir gönderi için düşünmek istemiyorsanız, sadece bir şablon oluşturun. Yoast SEO, her tür sayfa için bunları ayarlamanıza olanak tanır.

Yoast SEO Premium v7.6 – for WordPress Plugin DEMO

Yoast SEO Premium v7.6 DEMO

Yoast SEO Premium v7.6 – for WordPress Plugin DOWNLOAD
Yoast SEO Premium v7.6

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk
 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar