Youtubers Life Gaming Channel v1.4.0 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Youtubers Life Gaming Channel v1.4.0 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve Youtube kariyeri oyunları yapımcılığını ünlü U-Play Online stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde videolar oluşturmak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır.

Youtubers Life Gaming MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları satın alıp, yeteneklerinizi kolayca geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, hazırlanmayı bekleyen yüzlerce video, eviniz, arkadaşlarınız, anneniz ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Youtuber Yaşamı: Video Yıldızı | Tycoon Simülatörü v1.4.0 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D Olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Youtubers Life Gaming Play Store’da 28.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Youtubers Life Gaming Channel v1.4.0 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK – Orjinal
Youtubers Life Gaming Channel v1.4.0 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Youtubers Life Gaming Channel v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun.

Youtubers Life Gaming Channel v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Youtubers Life Gaming Channel 1.4.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz, daima artar.

Youtubers Life Gaming Channel 1.4.0 yetenek hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi yetenek puanı harcayabilirsiniz yetenek puanınız azalmaz, daima artar.

BİLGİLENDİRME : Ayrıca Android 4.4+ sistem gereksinimi 4.0+ düşürdüm cihazınız donanımsal olarak yeterliyse sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar