Zombie Age 3 v1.2.8 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Zombie Age 3 v1.2.8 PARA HİLELİ APK, FPS, aksiyon ve zombi oyunları yapımcılığını DIVMOB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz savaş alanı içinde zombilere karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

Zombie Age 3 MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız mermi hileli, bu sayede tüm silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Farklı karakterler, onlarca silah, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Zombie Age 3 v1.2.8 sürümünde kış teması sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Zombie Age 3 Play Store’da 360.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Zombie Age 3 v1.2.8 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD


Zombie Age 3 v1.2.8 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Zombie Age 3 v1.2.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Age 3 1.2.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Age 3 1.2.8 altın hile apk : sınırsız para ile dilediğiniz gibi altın harcaması yapabilirsiniz.

Zombie Age 3 1.2.8 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar