Zombie Avengers Stickman War Z v2.5.0 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Zombie Avengers Stickman War Z v2.5.0 PARA HİLELİ APK

Çöp adam ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız, yapımcılığını DreamSky stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan zombileri yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Zombie Avengers Stickman War Z içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm düşmanlarınızı yok edebilir, yenilmez olabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip kahramanlar, güçlü bölüm sonu patronları, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. 

Zombie Avengers Stickman War Z v2.5.0 sürümünde yeni eşyalar ve görevleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak joystick mantığıyla sağlanabilmektedir. 

Zombie Avengers Stickman War Z Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Zombie Avengers Stickman War Z v2.5.0 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : para ve elmas harcadıkça artar, önce düşük fiyatlı ürünlerden başlamanız yeterlidir.

Zombie Avengers Stickman War Z v2.5.0 MOD APK KURULUMU

Zombie Avengers Stickman War Z v2.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Avengers Stickman War Z 2.5.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz, artar.

Zombie Avengers Stickman War Z 2.5.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz, artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar