Zombie Combat Simulator v1.2.6 MOD APK | MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Zombie Combat Simulator v1.2.6 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombi oyunları yapımcılığını AirBlade firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ve ekip ile bulunduğunuz bölümlerde zombileri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır.

Zombie Combat Simulator MOD APK gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık, sınırsız mermi hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silahları kullanabilir, yenilmez olabilirsiniz. Tehlikeli zombiler, güçlü silahlar, ekibiniz ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Zombie Combat Simulator v1.2.6 sürümünde yeni silahlar ve harita eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Zombie Combat Simulator Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Zombie Combat Simulator v1.2.6 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Zombie Combat Simulator v1.2.6 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMU

Zombie Combat Simulator v1.2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Combat Simulator 1.2.6 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm ürünleri direk “BUY” butona basarak sahip olabilirsiniz. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir alakası yoktur)

Zombie Combat Simulator 1.2.6 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz, daima artar.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.
Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar