Zombie Combat Simulator v1.3.1 MOD APK

Download Zombie Combat Simulator v1.3.1 SİLAH HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombilere oyunları, yapımcılığını AirBlade stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde zombilere karşı mücadele etmek ve galip gelmektir.

Zombie Combat Simulator içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm silahları kullanabilir, yenilmez olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, saldırgan zombiler, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Zombie Combat Simulator v1.3.1 sürümünde oyun içi yeni ekipmanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Combat Simulator Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir.

Zombie Combat Simulator v1.3.1 MOD APK KURULUMU

Zombie Combat Simulator v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Combat Simulator 1.3.1 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm ürünleri direk “BUY” butona basarak sahip olabilirsiniz. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir alakası yoktur)

Zombie Combat Simulator 1.3.1 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz, daima artar.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek apk dosyası kurun ve oynayın. OBB dosyası içerisinde otomatik kurulur.

Zombie Combat Simulator v1.3.1 MOD APK DOWNLOAD

Zombie Combat Simulator | Yeni ve Eski Sürümleri

Zombie Combat Simulator

Zombie Combat Simulator v1.3.2 MOD APK | MEGA HİLELİ

0
Download Zombie Combat Simulator v1.3.2 SİLAH HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele ve FPS oyunları, yapımcılığını AirBlade firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız...
Zombie Combat Simulator

Zombie Combat Simulator v1.3.1 MOD APK

0
Download Zombie Combat Simulator v1.3.1 SİLAH HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombilere oyunları, yapımcılığını AirBlade stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar