Zombie Defense v12.4 MOD APK – PARA ve PREMİUM HİLELİ

DOWNLOAD Zombie Defense v12.4 Para HİLELİ APK

savunma ve zombilere karşı savaş oyunları, yapımcılığını Home Net Games firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümde taktiksel olarak ilerlemek, zombileri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır.

- Advertisement -

Zombie Defense MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan premium özellikleri kullanıma açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Tehlikeli zombiler, özel yeteneklere sahip karakterler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. 

Zombie Defense v12.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Zombie Defense Play Store’da 280.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Zombie Defense v12.4 MOD APK – PARA ve PREMİUM HİLELİ DOWNLOAD

Zombie Defense v12.4 MOD APK – PARA ve PREMİUM HİLELİ KURULUMU

Zombie Defense v12.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Defense 12.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Defense 12.4 premium hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm ögeler kullanıma açıktır.

Ayrıca sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar