Zombie Derby 2 v1.0.12 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Zombie Derby 2 v1.0.12 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı mücadele oyunları yapımcılığını HeroCraft firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yol üstünde daima ileri doğru gitmek, zombileri ezmek ve bölüm sonuna ulaşmaktır.

Zombie Derby 2 MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede tüm araçları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip bölümleri geçebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde arabalar, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Zombie Derby 2 v1.0.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Zombie Derby 2 Play Store’da 55.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Zombie Derby 2 v1.0.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Derby 2 1.0.12 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar