Zombie Frontier 3 v2.17 MEGA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Zombie Frontier 3 v2.17 PARA HİLELİ APK

Zombilere karşı mücadele etme oyunlarını seviyorsanız, yapımcılığını FT Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun klasikleşen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde karşınıza çıkan tüm zombileri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Zombie Frontier 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız gümüş hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Uzun süren görevler, kullanabileceğiniz farklı modellerde silahlar, bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor. 

Zombie Frontier 3 v2.17 sürümünde yeni etkinlikler ve silahlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Zombie Frontier 3 Play Store’da 380.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Zombie Frontier 3 v2.17 MOD APK – MEGA HİLELİ  DOWNLOAD

Zombie Frontier 3 v2.17 MOD APK KURULUMU

Zombie Frontier 3 v2.17 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Frontier 3 2.17 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Frontier 3 2.17 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Zombie Frontier 3 2.17 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar