Zombie Gunship Survival v1.3.1 MOD APK (Mermi Hileli)

DOWNLOAD Zombie Gunship Survival v1.3.1 MERMİ HİLELİ APK,

aksiyon, zombi ve simülasyon oyunları, yapımcılığını ünlü Flaregames firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız hava aracı ile bulunduğunuz bölümde zombilere karşı silahlarınızı kullanmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Zombie Gunship Survival MOD APK sınırsız mermi hileli ve silah ısınmama hileli

bu sayede aralıksız ateş edebilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen zombi akınları, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Zombie Gunship Survival v1.3.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Zombie Gunship Survival Play Store’da 170.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Zombie Gunship Survival v1.3.1 MOD APK DOWNLOAD

Zombie Gunship Survival v1.3.1 MOD APK KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)


Zombie Gunship Survival v1.3.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.flaregames.zgs” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Zombie Gunship Survival v1.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Gunship Survival 1.3.1 mermi hile apk : oyun içindeki merminiz sınırsızdır.

Zombie Gunship Survival 1.3.1 ısınmama hile apk : oyun içinde aralıksız ateş edebilirsiniz, silahlarınız ısınmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar