Zombie Gunship Survival v1.4.4 MOD APK | MEGA HİLELİ

Zombie Gunship Survival v1.4.2 MERMİ HİLELİ APK, simülasyon, aksiyon ve zombilere karşı savaş oyunları yapımcılığını Flaregames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız hava aracı ile bulunduğunuz görevlerde zombileri yok etmek, kendi bölgenizi ve askerlerinizi korumaktır.

Zombie Gunship Survival MOD APK sınırsız mermi hileli ve silah ısınmama hileli, bu sayede aralıksız ateş edebilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Güçlü silahlar, saldırgan zombiler, onlarca bölge ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Zombie Gunship Survival v1.4.2 sürümünde yeni silahlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Zombie Gunship Survival Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Zombie Gunship Survival v1.4.4

Zombie Gunship Survival v1.4.4 MOD APK | MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Zombie Gunship Survival v1.4.4 MOD APK | MEGA HİLELİ KURULUMUZombie Gunship Survival v1.4.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.flaregames.zgs” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Zombie Gunship Survival v1.4.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Gunship Survival 1.4.4 mermi hile apk : oyun içindeki merminiz sınırsızdır.

Zombie Gunship Survival 1.4.4 ısınmama hile apk : oyun içinde aralıksız ateş edebilirsiniz, silahlarınız ısınmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar