Zombie Gunship Survival v1.6.19 MERMİ HİLELİ – MOD APK

Download Zombie Gunship Survival v1.6.19 MERMİ HİLELİ APK, simülasyon, aksiyon ve zombilere karşı savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Flaregames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlandırılmış hava aracı ile zombi baskınlarını durdurmak, ekibinizi ve bölgenizi koruyup görevleri tamamlamaktır. Zombie Gunship Survival içinde yaşanana genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli ve silah ısınmama hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Güçlü silahlar, onlarca aşama, inşa edilmeyi bekleyen bölgeniz ve dahası sizleri bekliyor. Zombie Gunship Survival v1.6.19 sürümünde yeni silah ve bölümler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Zombie Gunship Survival Play Store’da 290.000’den fazla indirilmiştir.

Zombie Gunship Survival v1.6.19 MOD APK KURULUMU

Zombie Gunship Survival v1.6.19 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.flaregames.zgs” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

- Advertisement -

Zombie Gunship Survival v1.6.19 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Gunship Survival 1.6.19 mermi hile apk : oyun içindeki merminiz sınırsızdır.

Zombie Gunship Survival 1.6.19 ısınmama hile apk : oyun içinde aralıksız ateş edebilirsiniz, silahlarınız ısınmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Zombie Gunship Survival v1.6.19 MOD APK DOWNLOADZombie Gunship Survival | Yeni ve Eski Sürümleri

Zombie Gunship Survival MOD APK

Zombie Gunship Survival v1.6.19 MERMİ HİLELİ – MOD APK

0
Download Zombie Gunship Survival v1.6.19 MERMİ HİLELİ APK, simülasyon, aksiyon ve zombilere karşı savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını...
Zombie Gunship Survival MOD APK

Zombie Gunship Survival v1.5.4 MOD APK | MERMİ HİLELİ

0
Download Zombie Gunship Survival v1.5.4 MERMİ HİLELİ APK, simülasyon, aksiyon ve zombi oyunları, yapımcılığını Flaregames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar