Zombie Hunter Apocalypse v2.4.2 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Zombie Hunter Apocalypse v2.4.2 PARA HİLELİ APK

Keskin nişancılık ve zombilerin bulunduğu oyunlar, yapımcılığını Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölüm içindeki zombileri etkisiz hale getirerek görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Zombie Hunter Apocalypse içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez bir kahramana dönüşebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, sivil halkı tehdit eden zombiler ve dahası sizleri bekliyor… 

Zombie Hunter Apocalypse v2.4.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Zombie Hunter Apocalypse Play Store’da 182.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Zombie Hunter Apocalypse v2.4.2 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Zombie Hunter Apocalypse v2.4.2 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Zombie Hunter Apocalypse v2.4.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Zombie Hunter Apocalypse 2.4.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Zombie Hunter Apocalypse 2.4.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar